Relax a terapia

U nás si môžete odýchnuť aj zašportovať... Ako oddych Vám ponúkame:

  • pravá fínska sauna s parnými nárazmi
  • parná sauna
  • infra sauna
  • jacuzzi
  • vnútorný bazén s protiprúdom
  • vonkajší bazén
  • suchý uhličitý kúpeľ
  • gelové, bahenné a sopečno-pieskové zábaly
  • masáže

Klasická masáž
Klasická masáž sa ordinuje po bazéne. Pri masáži hosť leží uvoľnene na masážnom lôžku a fyzioterapeut masíruje časť alebo celé telo. Masáž zlepšuje krvný obeh, prekrvenie svalov, zásobenie svalov kyslíkom a spevnenie väzivových puzdier. Napomáha tiež udržovaniu kondície a zvyšovaniu odolnosti organizmu.

Jacuzzi
Klient leži pokojne vo vode, ktorá mu premasíruje problematické miesta. Vodnou masažou dosiahneme prekvenie a spevnenie svalov a zlepšenie kondície. Masáž trvá 15 min.

Bahenné zábaly
Terapia je podávaná igelitových vreckách.Priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, pôsobí antibakteriálne a posilňuje imunitu. Svojím zložením zvyšuje prekrvenie, zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie ťažkých kožných ekzémov, zlepšuje stav pomarančovej pokožky.doba trvania je 20 min.

Gelové zábaly
Používajú sa pri liečbe bolestivých po úrazových stavov a reumatických chorobách, pretože uvoľňujú stuhnuté svaly a vyvolávajú prekrvenie takých tkanív, ktoré sú citlivé na nedostatok kyslíka (kosti, chrupky, väzivá, šľachy, vnútorné cievne steny, očné šošovky, mozog, svalstvo). Využívame tú vlastnosť parafínu, že tuhne pri teplote 55oC a pritom odovzdáva značné množstvo tepla.Procedúra trvá 20 minút.

Sauna s parnými nárazmi
Táto hypertermická procedúra so striedaním tepelných podnetov sa využíva na upevňovanie imunity a otužovanie organizmu. Trvá 20 – 25 min.

CO2 suchý uhličitý kúpeľ
Suchý kúpeľ v CO2, pri ktorom je klient zabalený do nepriepustného vreca, naplneného oxidom uhličitým.Používa sa pri chorobe srdca, urologické indikácie, blahodarnne pôsobí na osoby, ktoré pracujú v stresových povolaniach,pozitívne pôsobí v tehotenstve, u športovcov zvyšuje svalové prekrvenie a tým výkonnosť, skracuje pocit bolesti svalov a únavy.

Vitajte

vitajte

Chceli by sme Vás pozvať do relaxačno-oddychového centra s hotelovým ubytovaním v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Penzión sa nachádza cca 500m od rekreačného strediska Sĺňava I, v tesnej blizkosti športových areálov (zimný štadión, tenisové kurty, squash, bowling) a neďaleko cyklistickej a korčuliarksj dráhy, Lodenice a priehrady Sĺňava.

O nás

o nás

Penzion Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie pre obchodných cestujúcich, dvojice, rodiny s deťmi, športovcov, tenisové kempy, futbalové, hokejové sústredenia, firemné akcie a rôzne záujmové skupiny. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán – vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

Ako nás nájdete

kde nás nájdete

PENSION HELLENE RELAX CLUB ***
HLBOKÁ 98, 921 01 PIEŠŤANY
SLOVAKIA
Mobil: +421 904 649101, +421 905 156543
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
GPS: N 48°34'37.848", E 17°49'5.304"

top